Novinky

POZVÁNKA NA AGROSALÓN

Firma AGRIPON - Poniky s.r.o. pozýva obchodných partnerov a zákazníkov na 5. medzinárodný poľnohospodársky veľtrh AGROSALÓN 2015 na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre 25.-28. marca 2015. V našom výstavnom stánku ste vítaní.

Kontakt

Ing. Milan Králik
info@agripon.sk
+421 (0) 905 626 077

Design and code by Webra.sk
All rights reserved for Agripon s.r.o. 2010

Realizácie

Inštaláciaca kotla MultiBio 30 ES s odpopolnením v Považskej Bystrici.

Zákazník nahradil pôvodný kotol na štiepku a piliny s nespoľahlivým a problematickým podávaním paliva kotlom MultiBio 30 ES. Teraz má plno automatický systém vykurovania, v ktorom sa kotol sám zapáli aj vypne, podle požiadavky vykurovaného priestoru.Vzhľadom k tomu, že ako palivo používa nekvalitné drevenné pelety ako lacnú variantu, tak ušetrí náklady na palivo a má istotu, že kvalita jeho paliva nemá vpliv na bezproblémový chod kotla MultiBio.

Inštalácia kotla MultiBio 199 PLCS v Banskej Bystrici.

Pri tejto realizácii je kotol MultiBio oMB 199 PLCS s elektronikou Schneider a softwarom MultiBio. Zákazník spaľuje rastlinné pelety z 50% pšeničnej slamy a 50% slnečnicových šupiek. Výkon kotla na toto palivo je cca 180 kW. Palivo je ku kotlu dopravované zo sila umiestneného mimo kotolňu šnekovým dopravníkom. Elektronika kotla umožňuje diaľkovú správu napr. cez WI-FI.